Za nami kolejne targi turystyczne. Tym razem Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich uczestniczyło w targach „Na Styku Kultur” w Łodzi. W dniach 17-19 marca 2017 r. swoje oferty zaprezentowali przedstawiciele narodowych, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, województw, powiatów, gmin, stowarzyszeń, ośrodków wypoczynkowych i producentów sprzętu specjalistycznego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z żywnością ekologiczną oraz przysmakami kuchni regionalnych. Podobnie jak podczas targów „Tour Salon” w Poznaniu imprezę uświetniały występy Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk.

OSGC swoje stoisko zorganizowało wspólnie z Muzeum Przyrody i Techniki „Ekomuzeum” im. Jana Pazdura w Starachowicach. Obsługujące – Milena Dudek i Aleksandra Rokoszna zachęcały odwiedzających do podróży Szlakiem Cysterskim, odkrywania i poznawania walorów obiektów cysterskich. Na stoisku można było znaleźć materiały promocyjne samego OSGC oraz poszczególnych gmin stowarzyszonych: broszury, foldery, mapy turystyczne i drobne gadżety.

Wśród wystawców znalazła się także Gmina Bardo, jedna z gmin członkowskich OSGC. Promowała swoją ofertę atrakcji turystycznych – zabytków, w tym obiektów pocysterskich, szlaków pieszych, rowerowych i wodnych.

Free business joomla templates