W dniach 10-11.05.2013r. już po raz piętnasty na jeleniogórskim rynku odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne TOURTEC 2013. Podczas dwóch dni trwania Targów swoją ofertę prezentowało także Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich.

Stoisko Stowarzyszenia cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Na stoisku dostępne były materiały promocyjne i gadżety Stowarzyszenia przygotowane specjalnie na targi, m. in. bloczki, długopisy, ołówki, balony, cukierki reklamowe, ulotki i broszury, a także materiały promocyjne przesłane przez gminy należące do Stowarzyszenia. Osoby obsługujące stoisko ubrane były w stroje imitujące habity cysterskie i udzielały zainteresowanym informacji dotyczących stowarzyszenia, szlaku cysterskiego oraz gmin należących do Stowarzyszenia zachęcając do ich odwiedzenia. Każdego dnia organizowane były również wśród odwiedzających konkursy dotyczące Stowarzyszenia i jego działalności, w których nagrodami były gadżety przesłane przez gminy należące do OSGC.

Stoisko Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Gmin Cysterskich cieszyło się dużym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na różnorodność i atrakcyjność materiałów oferowanych przez Stowarzyszenie, ale także ze względu na to, że odbywały się tam degustacje regionalnych produktów, które udało się organizatorom pozyskać od sponsorów, a były to piwo z Browaru Zamkowego z Raciborza oraz likiery i nalewki przekazane przez Wódki Raciborskie.

Udział w Targach miał na celu promocję Stowarzyszenia, Szlaku Cysterskiego oraz walorów turystycznych gmin należących do Stowarzyszenia.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za współpracę!

Free business joomla templates